Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Declaration of SimpleRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-random-posts-widget/simple-random-posts-widget.php on line 0 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Kolorowe ręczniki - Nie tylko kuchnia - jak zrobić ręczniki szycie zrób to sam - Gotuj z Evi Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Strona główna » Nie tylko kuchnia » Kolorowe ręczniki

Kolorowe ręczniki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Print Friendly, PDF & Email

Poprzednio pokazałam Wam jak wykonałam ręczniki dla niemowlaka. Kto już próbował je uszyć wie, że po wycięciu trójkątów  na nagłówek  pozostaje wiele niezużytego materiału. Większe kawałki wykorzystałam więc  do uszycia dodatkowych, mniejszych ręczników, z niewielkich kawałków  materiału  wyciełam  śliniaczki. Obszyłam wszystko kolorową tasiemką,w ten sam sposób jak wcześniejsze ręczniki kąpielowe.

Aplikację, przed przyszyciem, zaprasowałam na flizelinie (włókninie pokrytej klejem, masą termoplastyczną). Tak przygotowana aplikacja nie tylko będzie sztywniejsza ale również nie będzie szczępić się podczas prania.

Kolorową tasiemkę wokół ręcznika przyszyłam  jak wcześniej: najpierw na maszynie,  a potem, z tyłu ręcznie.

 

Nie tylko kuchnia , , ,

Jeden komentarz dla “Kolorowe ręczniki”

  1. This is cool!

Dodaj komentarz

(required)

(required)