Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Declaration of SimpleRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-random-posts-widget/simple-random-posts-widget.php on line 0 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Nareszcie razem-czyli sposób na karty - Nie tylko kuchnia - zrób to sam - Gotuj z Evi Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Strona główna » Nie tylko kuchnia » Nareszcie razem-czyli sposób na karty

Nareszcie razem-czyli sposób na karty

23 marca 2011
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Print Friendly, PDF & Email

Pralnia, fryzjer, lodziarnia, wypożyczalnia filmów, różne sklepy i supermarkety… wszyscy obdarowują nas kartami plastikowymi na zniżki i oferty. W portfelu już się nie mieszczą, w torebce trudno je znaleźć. Mam  jednak na nie sposób. Prosty sposób  podpatrzony w programie Marthy Stewart.

Potrzebne nam do tego będzie urządzenie do wycinania dziurek w paskach skórzanych, łańcuszek około 10 cm i ozdoba (nieobowiązkowa, ale ciesząca oko)

Na jednej z kart plastikowych wycinamy w górnym rogu pierwszą dziurkę. Na następnych kartach zaznaczamy flamastrem miejsce do wycięcia wzorując się pierwszą kartą, po to aby reszta kart  miała wyciętą dziurkę w tym samym miejscu.

*-:)

Przed wycięciem sprawdzamy aby dziurka nie była wycięta w miejscu gdzie jest kod lub pasek magnetyczny.

Nawlekamy podziurkowane karty na łańcuszek (wystarczająco mocny aby utrzymać wszystkie karty) i łączymy razem ostatnie oczko.

Ewentualnie dopinamy ozdobę.

Nie tylko kuchnia