Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Declaration of SimpleRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-random-posts-widget/simple-random-posts-widget.php on line 0 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Odnowione krzesło - Nie tylko kuchnia - szycie zrób to sam - Gotuj z Evi Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Strona główna » Nie tylko kuchnia » Odnowione krzesło

Odnowione krzesło

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Print Friendly, PDF & Email

Pisałam już o tym jak zakupiłam wraz z siostrą fotel, który miał stać przed komputerem. Niestety fotel okazał się zbyt niski i musiałam postawić  go gdzie indziej.

Tym razem w sklepie ze starociami znalazłam krzesło, takie nietuzinkowe. Bardzo mi się spodobało chociaż już na pierwszy rzut oka widać‡ było że trochę pracy z nim będzie. Rozpoczełam  od zmontowania siedziska, mycia i przetarcia papierem ś›ciernym niektórych miejsc oraz malowania. Nie ścierałam wszystkiej farby bo i tak chciałam pomalować go na biały kolor.

Z siedziskiem jednak było gorzej. Stara gąbka, dwie warstwy różnego materiału i sporo gwoździ do usunięcia. Ale rozbierając wszystko przypatrzyłam się przy okazji  jak zakładany był materiał i jak go przymocowano aby potem z łatwością zamontować wszystko.

A oto efekt mojej pracy.

Tak wygłądało stare krzesło:

Teraz siedzisko ma nową gąbkę – wyższą i miękciejszą 🙂  i ostatni kawałek mojego ulubionego materiału w piwonie.

 

Nie tylko kuchnia ,

Brak komentarza dla “Odnowione krzesło”

Dodaj komentarz

(required)

(required)