Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Declaration of SimpleRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-random-posts-widget/simple-random-posts-widget.php on line 0 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Pokrowiec na druty - Nie tylko kuchnia - szycie - Gotuj z Evi Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Strona główna » Nie tylko kuchnia » Pokrowiec na druty

Pokrowiec na druty

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Print Friendly, PDF & Email

 

 

Aby uszyć pokrowiec przygotowałam :

  • 2 x kawałki materiału 50 cm x 35 cm – jeden koloru brązowego, drugi w kwiaty
  • 1 x kawałek materiału 50 cm x 20 cm koloru brązowego
  • 1 x pasek materiału w kwiatki dł. 50 cm x 4 cm
  • koronkę o dł. 80 cm

Wykonanie:

1)  Mniejszy kawałek materiału obszyłam kolorowym paskiem materiału w kwiaty

2)  Złączyłam  2 kawałki materiału (większy brązowy i mniejszy obszyty), spięłam je szpilkami i wyznaczyłam białą kredką potrzebne mi kieszenie. Przeszyłam na maszynie wyznaczone kieszenie.

3) Do tak przygotowanych kawałków materiału z kieszeniami przypięłam na wierzch, prawą stroną pod spód , kawałek materiału w kwiatki. Przypięłam również w prawym boku koronkę złożoną na połowę (powinna pozostać w środku).

4) Obszyłam, na około, przypięte 3 kawałki materiału zostawiając ok. 5-8 cm nieprzeszyte aby potem wywinąć pokrowiec na prawą stronę.

5) Po wywinięciu pokrowca  na prawą stronę zaprasowałam dokładnie przeszycia, przede wszystkim kąty pokrowca,  a następnie obszyłam go na około (w odległości 2-3 mm od brzegu),  zawijając nie przeszyty wcześniej skrawek materiału do środka.

 

Nie tylko kuchnia

Brak komentarza dla “Pokrowiec na druty”

Dodaj komentarz

(required)

(required)