Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Declaration of SimpleRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-random-posts-widget/simple-random-posts-widget.php on line 0 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Półeczka na (nie)cenne filiżanki do kawy - Nie tylko kuchnia - zrób to sam - Gotuj z Evi Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Strona główna » Nie tylko kuchnia » Półeczka na (nie)cenne filiżanki do kawy

Półeczka na (nie)cenne filiżanki do kawy

23 marca 2011
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Print Friendly, PDF & Email

Zaczęło się od filiżanek, które ocalały z kompletu. Każda inna i nie do pary. Reszta filiżanek to czyste zauroczenie przed witryną sklepu z porcelaną  i nie tylko.

Jak wyeksponować  więc moją  (nie)cenną  kolekcję filiżanek ?

Miejsce w kuchni znalazło się bez problemu, gorzej było z dopasowaniem półeczki. Kupiłam więc listewkę z surowego drewna, obciełam ją na pasującą długość, wygładziłam  na glanc papierem ściernym, zabejcowałam pod kolor mebli kuchennych (prawie się udało) i polakierowałam. Skłamałabym, jeśli powiedziałabym że wszystko zrobiłam sama. Zamocowanie półeczki powierzyłam mojemu mężowi, mnie odpadłaby pewnie cała ściana wiercąc dziury w kafelkach. Papier ścierny i resztę znalazłam  w wiadomym miejscu… w pilnie strzeżonym schowku na narzędzia mojego męża.

Nie tylko kuchnia