Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Declaration of SimpleRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-random-posts-widget/simple-random-posts-widget.php on line 0 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Szalik na wiosenne chłody. - Nie tylko kuchnia - druty i szydełko - Gotuj z Evi Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/gotuj-z-evi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Strona główna » Nie tylko kuchnia » Szalik na wiosenne chłody.

Szalik na wiosenne chłody.

28 marca 2011
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Print Friendly, PDF & Email

Spodobała się mi włóczka. Jest to miękka bawełna z przyczepionymi, kolorowymi kawałkami materiału. Włochato i sympatycznie.

Na ten szalik  wybrałam  splot bardzo prosty – ściągacz pojedynczy  (ABC Robótek na drutach)  gdyż włóczka jest już wystarczająco oryginalna.

 

Nie tylko kuchnia