Mam na imię Ewa.
Mieszkam od wielu lat w Północnych Włoszech nad Adriatykiem dlatego też króluje u mnie  kuchnia włoska… i nie tylko. Znajdziecie tu  również moje ulubione dania z rodzinnego domu oraz  smaki i przepisy mojej Mamy które przywołują wspomnienia z dzieciństwa. Mam też wiele przepisów, zwłaszcza deserów, które znalazłam gdzieś tam… a które  urzekły mnie swoją prostotą i smakiem. Desery, które postanowiłam przygotować  i zamieścić  tutaj – dzieląc się przepisem z Wami.

Jestem gościem na  MojeGotowanie.pl, Przepysznie.pl , Gotujmy.pl. Tam też zdobyłam moje pierwsze nagrody:

– za zajęcie 1° miejsca w konkursie „Kuchnia włoska” w kategorii „Makarony” za przepis „Tagliatelle z suszonymi grzybami”. Nagrodą była książka M.de Blasi „Tysiąc dni w Wenecji”

-wygrana w rankingu konkursowym na „Zdrowe dania dla odchudzania” z przepisem „Warzywa grilowane”. Również tutaj otrzymałam książkę w nagrodę „Kuchnia i medycyna”.

– wyrożnienie  od redakcji Gotujmy.pl za udaną kreację kulinarną w konkursie kuchni chińskiej, na danie z makaronem ryżowym. Mój przepis to „Mus pomarańczowy pod słodką chmurką” a nagroda to zestaw produktów chińskich ufundowany przez firmę Tan-Viet International S.A.

-również  na Przepysznie.pl zostalam laureatem konkursu „Konkurs grillowy z Galeo” z przepisem „Pinzimonio-czyli bukiet z warzyw”  oraz  „Truskawki na grillowanej słodkiej bułce” . Nagrodą był zestaw mieszanek grillowych marki Galeo.

Wszystkie przepisy potraw, które zamieszczam na „Gotuj z Evi”  i innych portalach kulinarnych, przygotowuje sama, są  osobiście przetestowane ( i zjedzone  😛  )

Dodatkowo wszystkie zdjęcia i teksty są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody (patrz : Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych)

Jeśli umieszczasz przepis lub zdjęcie mojego autorstwa na swoim blogu, podaj link do mojej strony.

W prawej kolumnie, w UGOTOWALI Z MOJEGO PRZEPISU, umieszczam banery blogów które wykonały moje dania (i nie tylko) i umieścili także link przekierowujący na moją stronę. Jeśli takie posiadacie powiadomcie mnie a umieszczę Wasz baner na mojej stronie aby zareklamować Wasz blog.